Що вигідніше і популярніше: овердрафт або кредитна картка?Відновлення кредитування в нашій країні відбилося в першу чергу на одному з найпопулярніших банківських пропозицій - карткові продукти. Фінансові установи почали працювати з одним з найменш ризикованих форм кредитування - овердрафтами на зарплатні картки.

Крім пропозицій для поточних клієнтів стали з'являтися і кредитні продукти для людей «з вулиці». Кредитки з мінімальними лімітами фінансування могли зацікавити тих, кому потрібні гроші на короткий термін або просто про всяк випадок. Обидва ці банківські продукти мають своє функціональне призначення і відрізняються один від одного можливостями і обмеженнями.

Овердрафт являє собою короткострокове фінансування, як правило, терміном 1 міс. Кредитна картка - це аналог відновлюваної кредитної лінії, яка встановлюється на тривалий термін з можливістю оплати тіла в кінці дії договору. Умовою погашення будуть щомісячні внески тільки нарахованих відсотків або ж часткова оплата основної суми заборгованості (до 10%).

Це тіло кредиту відразу ж будуть Вам доступно для користування. Крім цього відсотки за овердрафтом стягуються щомісяця, кожного 1-20 числа місяця, тоді як у більшості кредитних карт існує пільговий період оплати, який залишає 30-55 днів. Протягом грейс періоду відсотки за користування коштами банку не нараховуються. Важливим у використанні кредитних карткових продуктів є знання всіх основних тарифів і умов.

Так, наприклад, за овердрафтом досить вигідно знімати готівку в банкоматі (як правило, відсутні комісії), тоді як за ці ж операції по кредитці доведеться заплатити 3-5% від суми зняття грошових коштів. Кредитні картки більше орієнтовані на розрахунки в торгово-сервісній мережі.

Як видно з порівняльної характеристики двох кредитних продуктів, овердрафти і кредитні карти мають свої особливості. Вони швидше доповнюють один одного, ніж складають конкуренцію. Овердрафт дає можливість людині позичити невелику суму до наступної зарплати. Як правило, термін користування банківськими коштами не перевищує 15-20 днів.

У той час, як кредитки оформляються клієнтами для підстраховки, іноді через вигоди і зручності, а буває і просто «про всяк випадок». Розміри кредитних лімітів по такому продукту значно вище, ніж за овердрафтом, та й термін користування коштами часто перевищує 2-3 міс.

Звичайно, для банку простіше і вигідніше продати овердрафт існуючому клієнту, ніж залучити нового на кредитку. Схема роботи фінансових установ за зарплатними проектами досить проста і прозора. Ризики в такому випадку мінімальні. Тому і умови за овердрафтом є цікавими і конкурентними на ринку кредитування.

І в той же час працювати з постійною базою клієнтів банкам навряд чи хочеться. Джерелом прибутку фінансових установ є все-таки нові продажу, які дають можливість банкам нарощувати як депозитний, так і кредитний портфель. Тому залучення нових клієнтів за допомогою затребуваного продукту - кредитної картки, є перспективним напрямком діяльності фінансових установ.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Що вигідніше і популярніше: овердрафт або кредитна картка?» — 81 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Що вигідніше і популярніше: овердрафт або кредитна картка? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Новобуд в кредит: що пропонують банки на ринку первинної нерухомості зараз, разом із Що вигідніше і популярніше: овердрафт або кредитна картка? Новосілля в кредит або іпотека на новобудови відкривають.
Автор: admin
81 27.03.16