Новобуд в кредит: що пропонують банки на ринку первинної нерухомостіУ 2010р. ми бачимо позитивну тенденцію до поступового відновлення банківського кредитування. Все більше з'являється пропозицій фінансових установ з надання позик. Але наскільки цікавими є умови позик? Чи вигідно брати кредит?

Процентні ставки за іпотечними програмами кредитування на сьогоднішній день складають 17-20% річних. З огляду на обов'язкові платежі, а так само комісії, які супроводжують видачу позички, реальна переплата буде більше.

Тому навіть експерти ринку дотримуються думки, що іпотека сьогодні є дорогою і невигідною. Є сенс оформити кредит на житло лише в тому випадку, коли для придбання квартири не вистачає 10-30% вартості нерухомості.

Навіть в умовах низької активності покупців на ринку житла, сподіватися на зниження процентних ставок за іпотечними позиками більш ніж на 2-3% в рік не доводиться. Кредитування «первинки» все ще залишається високоризикових вкладенням коштів, як для кредитора, так і для позичальника. Пожвавлення в сфері фінансування новобудов буде не раніше, ніж будівництво об'єктів нерухомості вийде на завершальний фазу - здачу в експлуатацію. При цьому готовність об'єктів буде отримана за рахунок власних інвестицій забудовників.

У сфері банківського кредитування первинного житла спостерігається деяке пожвавлення тільки за рахунок збільшення кількості банків, що кредитують. Їх число в перебігу 2010р. зросла з 5 до 10 фінансових установ. Банки поки не готові фінансувати клієнтів під заставу майнових прав на новобуд.

Діючі програми кредитування передбачають наявність альтернативного застави - нерухомості на вторинному ринку. Така позика має свої переваги: позичальник не пов'язаний з будь-яким конкретним об'єктом нерухомості або забудовником. Клієнт має право вибирати те житло і ту будівельну компанію, яка його влаштовує.

При покупці квартири в новобудові не варто забувати і про ризик добудови будинку. Тому фахівці рекомендують вибирати забудовника з числа тих, які співпрацюють з банками. Якщо будівельна компанія отримує фінансування від певної фінансової установи, то це, як правило, свідчить про її надійності. Банки всіляко перевіряють таких забудовників: починаючи з проектно-дозвільної документації, надійності, репутації, фінансового стану і закінчуючи тривалого і перспективами співпраці.

Активно кредитують новобудови на сьогоднішній день ті банки, які є керуючими ФФБ. Діяльність таких фінансових установ в деякій мірі гарантує контроль за використанням забудовником коштів клієнтів. Цільові кредити під конкретні об'єкти нерухомості обійдуться потенційним позичальникам в 16-18% річних за умови оплати початкового внеску в розмірі 40-50% від вартості новобудови. Подібне фінансування позитивно впливає на продажі квартир в конкретних об'єктах.

Деякі будівельні компанії практикують розстрочку платежу по реалізованим квартирах. Як правило, вона носить короткостроковий характер (до 3-х років) і передбачає оплату реальних 17-19% річних. Але такий вид фінансування не завжди може бути цікавий клієнтам. У більшості випадків подібні способи кредитування використовуються з метою реалізації «неліквідів».

Тому перш ніж робити остаточний вибір на користь того чи іншого об'єкта нерухомості, а так само певного способу фінансування, оцініть можливі вигоди і втрати. Зробіть правильний вибір, про який Вам потім не доведеться шкодувати.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Новобуд в кредит: що пропонують банки на ринку первинної нерухомості» — 109 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Новобуд в кредит: що пропонують банки на ринку первинної нерухомості публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Фальшивий кредит - реальність? зараз, разом із Новобуд в кредит: що пропонують банки на ринку первинної нерухомості Що вигідніше і популярніше: овердрафт або кредитна картка? відкривають.
Автор: admin
109 27.03.16