Бюро кредитних історій зміцнює свої позиціїУряд України вирішив наділити бюро кредитних історій додатковими повноваженнями - надавати банкам інформацію з Державного реєстру фізичних осіб платників податків. Доступ до податкових баз дасть можливість отримувати фінансовим установам дані про сплату податків і зборів потенційних позичальників.

Виходячи з розміру обов'язкових платежів фізичної особи, розрахувати і перевірити ще раз офіційний дохід клієнта не важко. Таким чином, банки зможуть перевіряти об'єктивність тієї інформації, яку позичальник надає для отримання кредиту.

Доступ БКІ до Державного реєстру фізичних осіб дасть можливість банкам запобігати факти шахрайства. За статистикою, до 3% позичальників в світі оформляють кредити за підробленими ідентифікаційним кодам. Звичайно, існує механізм перевірки податкового номера, але він, на жаль, не досконале. Помилка в одній цифрі - і клієнт банку вже зовсім інша людина, яка можливо, не має ніякого відношення до фінансової установи. Тому перевірка податкового номера в режимі on-line через БКІ дасть можливість істотно знизити ризики банку в першу чергу в сфері споживчого кредитування.

На сьогоднішній день, основна функція БКІ - це надання інформації фінансовим установам про кредитну історію клієнтів. Розширення функцій бюро дасть можливість останньому зміцнити свої позиції на банківському ринку. Доступність послуг БКІ для фінансових установ, а так само незначна плата за надання за надання необхідної інформації дозволить більшій кількості банків користуватися необхідними базами даних.

А зі збільшенням числа членів кредитного бюро, буде слідувати процес інформаційному наповненню останнього. Це дасть можливість поліпшити обмін даними між фінансовими установами, що в кінцевому підсумку позначиться на якості кредитних портфелів банків і доступності позик для позичальників.

У світовій практиці, бюро кредитних історій має максимальний інформаційний доступ до всіх необхідних баз даних, що уможливлює отримання банками інформації навіть неоплачених мобільного зв'язку або комунальних послуг.

А такі факти дають передумови для того, щоб віднести подібних позичальників в розряд неблагонадійних. Тому цінність інформації кредитного бюро очевидна. А нові можливості, які відкриваються у зв'язку з доступом БКІ до Державного реєстру фізичних осіб платників податків, дадуть можливість побудувати в Україні інформаційно забезпечений, цивілізований ринок банківських послуг.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Бюро кредитних історій зміцнює свої позиції» — 103 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Бюро кредитних історій зміцнює свої позиції публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Бюро кредитних історій зміцнює свої позиції Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
103 10.04.17