Беремося вивчати свою кредитну історіюПоліпшення економічної ситуації в країні на тлі стабілізації національної валюти і позитивних змін в банківському секторі створює передумови до розгортання фінансовими установами кредитних програм. Зниження процентних ставок по позиках робить їх ще доступнішими.

На тлі активізації кредитних механізмів в банківському секторі України все більшої актуальності і цінності набуває інформація про клієнта. А все тому, що існує зворотна залежність величини ризику при видачі позичальникові суми і якості зібраної про клієнта інформації.

На сьогоднішній день характеристика кредитної історії кожного з нас знаходиться в одному з 5-ти БКІ. І ознайомитися з цією інформацією нам можна і навіть необхідно, тим більше, що згідно чинного законодавства можна 1 раз на рік скористатися даними про свою кредитну історію безкоштовно. Для чого це потрібно?

Якщо Ви впевнені у власній позитивної історії обслуговування позик або ж взагалі раніше не кредитувалися, варто все-таки скористатися послугами БКІ. Це необхідно навіть з тих мотивів, що в разі будь-якої помилки менеджерів банку або шахрайських дій з боку 3-х осіб, Вас не застане зненацька неприємна несподіванка.

І так, де ж можна отримати інформацію про свою кредитну історію? На Україні працює 5 БКІ: Українське бюро кредитних історій, Всеукраїнське БКІ, Перше всеукраїнське БКІ, бюро кредитних історій «Русский стандарт», кредитне бюро «Дата Майнінг Груп». Всі вони надають інформацію про кредитну історію клієнта при особистому зверненні в офіс компанії, або ж на письмовий запит.

Звернення в офіс БКІ не завжди представляється можливим, таем більш, якщо Ви проживаєте не в Києві. Письмовий запит повинен бути оформлений за визначеною формою: заяву на отримання власної кредитної історії, а так само нотаріально завірені копії паспорта та ІПН. Якщо БКІ за свої послуги грошей не візьме, то нотаріальне завірення Вам обійдеться в 100-150 грн.

Більш зручні способи одержання інформації пропонують Українське і Міжнародне БКІ. Ці бюро дають можливість ознайомитися зі своєю кредитною історією через інтернет на підставі Вашого запиту з наступною ідентифікацією та авторизацією. Якщо Українське БКІ цю послугу надає безкоштовно, то Міжнародне - за електронний запит бере 25 грн.

УБКІ в свою чергу пропонує зручні платні послуги з використання інформації про свою кредитну історію. Так, за бажанням клієнта, йому може бути надана інформація про його кредитному рейтингу, яка показує цінність клієнта в якості позичальника банку. А коштує така послуга всього лише 25 грн.

Але ще цікавіше для Вас буде сервіс «Статус Контроль». Він дозволяє стежити за будь-якими змінами в кредитній історії клієнта. Будь-яка нова інформація про Вас, яка потрапляє в БКІ або ж запити, що надходять в бюро, будуть доступні Вам в формі звіту за певний період. Правда, задоволення це платне і коштує 60 грн. за перші 4 міс., продовження ж обійдеться 15 грн. в міс.

Наскільки цінна інформація про кредитну історію клієнта? Досить, для того, щоб відмовити у видачі кредиту або ж прийняти позитивне рішення про його надання банком. У будь-якому випадку, маючи можливість безкоштовно перевірити свою кредитну історію, скористайтеся законним правом. Володіння такого роду інформацією, повірте, зайвим не буває.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Беремося вивчати свою кредитну історію» — 112 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Беремося вивчати свою кредитну історію публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Беремося вивчати свою кредитну історію Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
112 10.04.17