Як зібрати гроші на початковий внесок по кредиту?Ви вирішили оформити іпотеку? Але як бути з початковим внеском? Для покупки квартири в кредит необхідно зібрати 30-40% від її вартості власних коштів, в якості початкової оплати за придбані квадратні метри. Для цього потрібно збирати гроші із заробітної плати, а це ой як не просто. Вам необхідно регулярно відмовляти собі в чому-небудь. В даному випадку Ви повинні визначити для себе пріоритети: насолоджуватися розкішним життям зараз, або ж отримати довгоочікувану квартиру в майбутньому.

Якщо Ви вибираєте майбутнє в формі власної нерухомості, тоді необхідно визначити суму початкового внеску по кредиту для оформлення іпотеки. Однокімнатну квартиру в Києві можна придбати за 50 000 дол. США. 30% від цієї суми - це близько 15 000 дол. США. Якщо будете щомісяця відкладати з заробітної плати по 500 дол. США, то вже за 2,5 року у Вас буде можливість оформити кредит на житло.

Якщо Ви не готові чекати кілька років для покупки власних квадратних метрів, тоді можна взяти кредит на початковий внесок. При цьому слід розуміти, що погашаючи одночасно дві позики, Ви берете на себе іноді непомірне фінансовий тягар. Крім цього ніхто не застрахований від звільнення з роботи, важкої хвороби, аварії і т.д.

Тимчасова втрата працездатності призведе до краху цієї затії. Все-таки, накопичення грошей є більш практичним рішенням для формування початкового внеску по кредиту. Ви можете піти в декрет, змінити роботу, з'їздити у відпустку, не ризикуючи залишитися без квартири.

Накопичення є Вашою фінансовою подушкою міцності. Крім цього, «накопичення» грошей вчить Вас правильно планувати сімейний бюджет, дисциплінує. Це може бути «репетицією» того часу. Коли Вам вже необхідно буде погашати іпотечний кредит.

Але де ж зберігати гроші? Можна будинку в затишному місці. Але зберігати «під подушкою» 15 000 дол. - Небезпечно. Вас можуть пограбувати, затопити або ж може статися пожежа, що призведе Ваші старання в нуль. Крім цього, інфляція сприяє поступовому знецінення такого роду заощаджень.

Напевно, більш правильним вибором буде строковий депозит в банку. Збереження грошей Вам гарантована як мінімум фінансовою установою, а як максимум - Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (до 150 000 грн.). Крім цього, 7-8% річних за депозитом компенсують Вам індекс інфляції.

При виборі фінансової установи, в якому Ви будете зберігати свої заощадження, в першу чергу керуйтеся визначенням надійності. А ще краще відкривати депозит в тому банку, де Ви плануєте оформити іпотеку. Внесок вибирайте з правом поповнення і бажано з виплатою відсотків в кінці терміну, щоб у Вас не було спокуси використовувати гроші на розваги або відпочинок за кордоном. Всьому свій час.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як зібрати гроші на початковий внесок по кредиту?» — 101 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як зібрати гроші на початковий внесок по кредиту? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Як зібрати гроші на початковий внесок по кредиту? Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
101 10.04.17