Кредитна карта: зручно, надійно і вигідноРазом з ерою високих технологій в наше життя увійшли і електронні гроші. Пластикові карти все більше наповнюють ринок банківських послуг, доповнюючи продуктову лінійку фінансових установ.

Якщо спочатку кредитна карта позиціонувалася як додатковий сервіс (бонус) до споживчого кредиту, то зараз це одна з найактуальніших і затребуваних ринком послуг. А чому б і ні? Кредитка має ряд переваг і вигод перед роздрібними позиками.

По-перше, кредитна карта - це відновлювальна кредитна лінія з оплатою за фактично використану суму. По-друге, форма надання продукту (електронні гроші) має захист від втрати, крадіжки і несанкціонованого використання. Кредиткою зручно розраховуватися за придбані товари чи послуги. Карта практична при поїздках за кордон.

Зараз банки пропонують ще й кредитний пластик з пільговим періодом використання, тобто при розрахунку в торгово-сервісній мережі у Вас буде до 50-ти днів для погашення використаної суми без оплати будь-яких відсотків і комісій. Вигідно? Звичайно, маючи кредитну карту, Ви можете заробляти. Розміщуючи вільні гроші на депозиті або ощадному рахунку, при цьому використовуючи кредитку в рамках пільгового періоду, Ви можете отримувати чистий прибуток у формі відсотків на вклад.

Але в чому ж сенс роботи з пластиковими грошима для банків? Все дуже просто. Фінансові установи заробляють 2-3% від кожної карткової транзакції з торгово-сервісній точки, де була проведена покупка. Тому банки в першу чергу зацікавлені в просуванні високоприбуткового кредитного продукту.

Картковий бізнес - це сфера високих цифрових технологій. І в конкурентній боротьбі за виживання в цьому сегменті ринку перемагає той, хто швидко і надійно формує додаткові і допоміжні сервіси, забезпечує висококласну інформаційну та маркетингову підтримку. Пакетні продажі - ще один з методів просування кредитних карт на ринку банківських послуг. Акційні умови і різного роду знижки, пов'язані з випуском і обслуговуванням кредиток, сприяють їх активному поширенню.

За статистикою, більшість наших громадян все-таки користуються кредитними картами в якості електронного гаманця для зняття готівки в банкоматах. Саме на банкоматні транзакції в минулому році довелося 97% всіх операцій, які проводилися за допомогою платіжних карт.

Це говорить про те, що в нашій країні ще не сформувалася культура використання електронних грошей. Розрахунки в безготівковій формі з використанням кредитних карт при мінімальному обороті готівки - це те, що нас очікує в недалекому майбутньому. Європа вже прийшла до цього і ми, думаю, відставати не будемо.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Кредитна карта: зручно, надійно і вигідно» — 85 залиште будь-ласка взяти кредит лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Кредитна карта: зручно, надійно і вигідно публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Кредитна карта: зручно, надійно і вигідно Кредит Кафе відкривають.
Автор: admin
85 10.04.17