Автопозиках: які документи потрібні для отримання заповітної позикиВажко сперечатися з твердженням про те, що сучасному жителю мегаполісу неможливо обійтися без власного автомобіля. Особистий рухомий склад давно перейшов з категорії розкоші в засіб пересування, за допомогою якого вдається з мінімальними тимчасовими втратами переміщатися по населеному пункту. Ера дефіцитів давно пройшла: в спеціалізованих автосалонів увазі майбутніх водіїв представлений широкий вибір машин як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Що не дає багатьом нашим співвітчизникам реалізувати на практиці проекти з купівлі ? У більшості випадків, заковику становить висока ціна питання. Дійсно, особистий транспорт важко віднести до виду доступного майна. Проблему відсутності в потрібній кількості накопичень можна вирішити за допомогою позикових коштів. Мова ведеться, безумовно, про автопозики.

Готівка на придбання машини надають як безпосередньо банківські інститути, так і салони, в яких представлені «швидкокрилі ластівки». Де майбутньому водієві варто оформляти документи? Для того, щоб у читача склалося власну думку з цього приводу, має сенс привести як плюси, так і мінуси підписання документів на АВТОЗАЙМ в банках і місцях продажів рухомого складу.

Ставку на автосалони роблять потенційні водії, які звикли цінувати свій час - відповідь на подану заявку надаються протягом доби. У разі спілкування з банком чекати доводиться від 5 днів до тижня.

Співробітники позичкового відділу центру з продажу авто лояльно ставляться до довідок, необхідних для оформлення кредиту. Клієнт повинен надати:

• Заява;

• національний паспорт;

• права (в ряді випадків);

• заповнену анкету.

Вимоги фінансових установ в даному питанні більш жорсткі. Банкіри вимагають:

• відповідним чином заповнену анкету;

• Заява;

• паспорт;

• водійське посвідчення;

• довідка про одержувану заробітну плату (мінімальний стаж перебування на одному місці становить 6 місяців);

• завірена копія трудової книжки (або її оригінал);

• копія договору, укладеного з автосалоном;

• завірена копія паспорта транспортного засобу (необхідна тоді, коли водій вже вибрав конкретний засіб пересування).

При цьому необхідно пам'ятати: автосалони кредитують за вищою, ніж банк, процентній ставці. У першому випадку мова ведеться про автопозиках під 15% річних. При отриманні грошей від фінансового інституту ставка становить від 9 до 12%.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Автопозиках: які документи потрібні для отримання заповітної позики» — 65 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Автопозиках: які документи потрібні для отримання заповітної позики публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:13 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Поширені помилки проживають в готелі зараз, разом із Автопозиках: які документи потрібні для отримання заповітної позики Як перевести гривні в рублі відкривають.
Автор: admin
65 27.03.16