Синдром боргової залежностіЗмінити життя на краще - це те, до чого прагне більшість. Люди бажають мати власну квартиру, їздити на своєму автомобілі, відпочивати на закордонних курортах та просто насолоджуватися усіма принадами життя. І це природно. Прагнення жити краще завжди виправдано.

Але можливостей побудувати собі гарне життя є кілька: людина або за допомогою повсякденної праці і старань досягає кар'єрних висот і достатку, або ж намагається вмить змінити все на краще за рахунок банківського кредиту.

Так, безсумнівно, можливість отримувати гроші в кредит скорочують час реалізації бажань і планів на майбутнє. Але в разі, коли, борговий тягар стає непомірним для Вашого сімейного бюджету, принад від такого життя в кредит Ви навряд чи отримаєте.

Британські медики провели ряд досліджень психологічного стану людей, які скористалися кредитом. Результати показали, що люди, які беруть позики, в значній мірі схильні до ризиків погіршення здоров'я: порушення сну, нудоти, нестачі повітря, головного болю і т.д. Позичальники банків мають схильність до депресій.

Вони часто бувають розсіяними і дратівливими. Такі стани людини можна зрозуміти, в силу того, що тривога з приводу грошей, як правило, має вплив на здоров'я. Життя в кредит перестала бути ганебним явищем, тому як перейшла в розряд звичайних речей. Тепер це вже не доля бідних, а можливість раціонально використовувати свої грошові ресурси.

Все воно так, але боргова залежність в нашому житті має місце. Іноді людина навіть не замислюючись про майбутні витрати і палітурках, оформляючи кредит, піддавшись своїм емоціям і ситуативним бажанням. У багатьох супермаркетах побутової техніки можна побачити черги до кредитних фахівцям за оформленням позики.

Люди знайшли річ або предмет, якими вони хочуть володіти зараз, не відкладаючи придбання на потім. Це бажання ще більше посилюється, коли людина не єдиний у своєму рішенні. Тому у великих магазинах кредитний синдром особливо помітний.

Заможні люди, как не странно, так само користуються позиками для дорогих покупок. Маючи достатньо грошей, вони набувають будинки, автомобілі, яхти, літаки в кредит. Але тут немає нічого дивного. Люди бізнесу тримають свої капітали в особистих активах або ж активах фірм, які працюють на них. З метою раціонального використання коштів, не відволікаючи капітал з обороту, вони користуються кредитами.

Для того, щоб використання банківської позички було корисним, комфортним і приносило задоволення від життя, правильно оцінюйте свої фінансові можливості. Чітке планування бюджету сім'ї і реальний прогноз на майбутнє дозволить уникнути перетворення легкого життя в каторгу.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Синдром боргової залежності» — 100 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Синдром боргової залежності публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Синдром боргової залежності Швидко Гроши відкривають.
Автор: admin
100 10.04.17