Що таке фінансовий супермаркет?Закони ринку в нашій країні ще ніхто не відміняв. Всі ми добре знаємо, що попит народжує пропозицію. Це правило працює в багатьох сферах діяльності, зокрема в сегменті фінансових послуг. Можливо, Ви вже стикалися з ситуацією, коли крім здійснення банківських операцій, необхідно отримати юридичну консультацію, оформити страховку, провести грошовий переказ і друг. У таких випадках фінансовий супермаркет - просто знахідка для вирішення подібного роду питань. «Грошові» магазини багатофункціональні: вони поєднують в собі як банківські та страхові послуги, так і консалтингові, аудиторські, туристичні тощо Людина, прийшовши в таке фінансова установа, напевно зможе вибрати саме те, що йому потрібно. Подібна модель роботи фінансового супермаркету вже давно завоювала визнання в європейських країнах. Всі питання клієнта вирішують професіонали своєї справи, які знаходяться в одному місці і готові надати високу якість послуг і сервісу.

Фінансові супермаркети діляться на три типи:

- Холдинг;

- Ринковий тип;

- Брокерський тип.

Холдинг є об'єднанням декількох дочірніх компаній під керівництвом материнської структури, які надають весь комплекс фінансових послуг під однією торговою маркою.

Ринковий тип фінансового супермаркету - це партнерські відносини між компаніями-учасниками, які регламентуються договірними відносинами про надання спільних агентських послуг.

Брокерський тип «грошового» магазину - це діяльність фінансових посередників (брокерів), яка полягає в наданні всього комплексу послуг на принципах максимальної вигоди для клієнта. Брокера періодично моніторять ринок фінансових послуг і для звернувся до них клієнта підбирають оптимальний варіант, який би максимально задовольнив потреби останнього з урахуванням мінімальних витрат.

Третій тип успішно працює в Європі. Як стверджують фахівці, найбільш ефективним є спеціалізація компанії на надання тих чи інших послуг. Тому банкам і страховим компаніям потрібно займатися виробництвом своїх спеціалізованих продуктів, а фінансовим брокерам - їх успішної продажем. Подібна схема вигідна всім: брокерські компанії будуть без суб'єктивізму підходити до відбору послуг для окремого клієнта, оскільки вони жодним чином не пов'язані з фінансовими організаціями.

Самим поширеними спільними проектами банків і страхових компаній є продажу співробітниками банківських установ страхових полісів при оформленні кредитів на придбання активів (нерухомості, авто і друг.). Згідно з підписаним двосторонньому договору - банк отримує комісійну винагороду, яка не впливає на подорожчання послуг страхування, а виплачується за рахунок економії страхової компанії на залученні клієнтів.

Практику фінансових супермаркетів вже використовують деякі українські фінансові установи: Брокбізнес банк, Українська фінансова група, Мега Поліс. Крім цього більшість банків працює на партнерських відносинах зі страховими компаніями. Найбільш поширеними напрямками співробітництва є іпотека та автокредитування. Обов'язкове страхування за цими кредитними програмами сприяє побудові взаємовигідної співпраці клієнта з фінансовими організаціями.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Що таке фінансовий супермаркет?» — 147 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Що таке фінансовий супермаркет? публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Що таке фінансовий супермаркет? Швидко Гроши відкривають.
Автор: admin
147 10.04.17