Українські банки втрачають репутаціюФінансова криза в нашій країні ознаменувався боротьбою за виживання банківської системи. Фінансові установи вели жорстку війну за депозити громадян. Основними інструментами цієї боротьби стали процентні ставки за вкладами і надійність банків. Якщо великими процентними доходами особливо нікого не здивуєш і багато клієнтів не притягнеш, то показник стабільної і надійної роботи фінансової установи є базовим для прийняття рішення по заощадженню вільних грошових коштів.

Починаючи в 2009р. репутаційна війна знайшла своє продовження і в 2010р. У ЗМІ все частіше стали з'являтися рекламні ролики з новими яскравими слоганами, що свідчать про виняткову надійності того чи іншого банку. Правда, більшість такого роду інформації розміщувалося по відношенню до «дочкам» європейських фінансових установ. У той час рейтинги ПриватБанку, Брокбізнесбанку, Ощадбанку, Банків Надра, а так само Фінанси і Кредит стрімко падали. І ця негативна тенденція спостерігалася навіть на тлі того, що більшість з цих банків в 2009р. спрацювали з прибутком, тоді як практично всі іноземні фінансові установи зафіксували операційні збитки.

Експерти стверджують, що втрата українськими банками стабільно високих позицій в рейтингах фінансових установ пояснюється в першу чергу тим, що починаючи з 2-ї половини 2009р. Місцеві банки масово реструктурували свої зовнішні позики. А цей факт свідчив про початок кризи ліквідності фінансових установ. Крім цього ТОП-менеджери українських банків всіляко уникали коментувати перспективи розвитку їх фінансових установ.

У цей час російський капітал активізував свою експансію на український ринок. Істотне зростання довіри громадян до 2010р. продемонстрував ВТБ банк. Крім капіталізації цієї фінансової установи з боку материнської структури - ВТБ-24, українській «дочці» вдалося продемонструвати відчутне зростання депозитів, що дозволило банку активізувати свою діяльність в сфері кредитування. І це на тлі зниження репутаційних показників російських Альфа-Банку і ПІБу.

Незважаючи на те, що практично всі «дочки» банків з іноземним капіталом зафіксували збитки, показники надійності роботи цих фінансових установ тільки зросли. Райффайзен Банк Аваль, Шведбанк і ОТП Банк в своїй рекламній компанії робили постійний акцент на стабільності і довірі, які підкріплені європейськими інвестиціями і підтримкою материнських структур. Ця політика в якійсь частині виправдала себе - іноземний капітал завоював близько 39% вкладів фізичних осіб в Україні.

У складній фінансово-політичної ситуації втратити довіру окремим банкам не складе труднощів, але от потім відновити його буде дуже навіть непросто. Все потрібно робити вчасно.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Українські банки втрачають репутацію» — 112 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Українські банки втрачають репутацію публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Українські банки втрачають репутацію Швидко Гроши відкривають.
Автор: admin
112 10.04.17