Як вибрати надійний банк?Що таке надійний банк? У кожного з нас, напевно, існує своє розуміння цього визначення. Для кого-то надійний банк представляється у вигляді решіток на вікнах приміщення фінансової установи, а так же озброєної охорони, для інших - це банки, які регулярно виплачують високі відсотки по депозитах і друг. Другий варіант визначення надійності знайшов поширення в нашій країні. Українці часто готові нести свої «кровні» в ту фінансову установу, яка пропонує найвищі процентні ставки за строковими депозитами. Але криза в такій ситуації внесла свої суттєві корективи у побудову банківського бізнесу. Навчені гірким досвідом «бездумного» кредитування, банки змушені були, в результаті, переглянути свої пріоритети і можливості фінансування.

У складних економічних умовах роботи кредитної установи іноді застосовують фінансові методи залучення грошових коштів. Завищені процентні ставки по депозитах - це перший передвісник нестабільної роботи банку, що пов'язано з його низькою ліквідністю і недостатньою платоспроможністю. Але в даній ситуації необхідно розуміти, що подібне визначення є прийнятним виключно до однотипних банкам, які мають, співмірні масштаби діяльності. Гостра нестача фінансових ресурсів кредитної установи може бути викликана низкою чинників:

- Значним обсягом простроченого портфеля;

- Відтоком депозитів вкладників;

- Фінансовими проблемами акціонерів.

Як правило, активне залучення депозитних вкладів супроводжується широкою рекламною кампанією в ЗМІ, де фінансова установа обіцяє високу прибутковість заощаджень.

В оцінці фінансового стану банку важливу роль відіграє його репутація. Значення мають показники діяльності кредитної установи, а так само структура власників. Практично завжди можна подивитися відкриту фінансову звітність того чи іншого банку, де видно результат його операційної діяльності, а так само суми сформованих резервів і власного капіталу. Обсяги резервування КБ дають розуміння рівня прострочення фінансової установи. Чим вище значення останнього - тим проблемний є процес повернення вкладів депозитними клієнтам.

Важливим моментом в оцінці надійності того чи іншого банку є розуміння структури його власників (власників). Ця інформація дає можливість оцінити рівень фінансової підтримки кредитного установи, а так само доступ останнього до дешевих закордонним ресурсів.

Розмір власного капіталу визначає його фінансову міцність і відповідно надійність заощаджень.

Негативними тенденціями роботи фінансової установи можу бути:

- Часта зміна керівництва;

- Закриття мережі відділень і філій;

- Звільнення співробітників;

- Обмежені обсяги кредитування.

Офіційна інформація про надійність банку публікується в національних і міжнародних рейтингах. Українці більше довіряють останнім в зв'язку з корумпованістю національних рейтингових агентств.

Взагалі, початок співпраці з банком повинно бути комфортним і приємним. Всі умови і пропозиції фінансової установи зобов'язані бути доступними і зрозумілими. Але у всьому цьому важливо розібратися і зробити правильні висновки на користь певного банку.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як вибрати надійний банк?» — 114 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як вибрати надійний банк? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:24 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Іпотека оживає, але дуже повільно зараз, разом із Як вибрати надійний банк? Брокер - робота чи покликання? відкривають.
Автор: admin
114 27.03.16