Індивідуальний підприємець: чому складно отримати іпотечний кредитВ іпотечному кредиті до недавнього часу індивідуальному підприємцеві часто відмовляли, причому приводи могли бути самими різними. Ставлення з боку банків було саме в цьому плані поганий. Причина крилася в тому, що банки не розглядали індивідуального підприємця серйозно і сумнівалися в стабільності його доходу.

Тут є одна заковика. Коли людина офіційно працює, йому платять зарплату, і цьому є документальне підтвердження. Якщо до того ж до основної роботи він також є ще й власником фірми, він може також отримувати дивіденди. У тому випадку, якщо людина отримує цей додатковий дохід, в кредиті йому не відмовлять, причому навіть збільшать загальну суму доступного кредиту. Інша справа, якщо людина не отримує зарплату - тоді банк правомірно сумнівається в його доходах, довідки адже у індивідуального підприємця немає.

Тут особливість криється в тому, що власнику якоїсь організації немає сенсу самому собі платити зарплату, це ж треба її собі нарахувати, та ще й податок з неї сплатити. Тому-то підприємець і сплачує податки за спрощеною схемою. Однак тут криється парадокс - кредити адже не дають безробітним, а приватний підприємець ж не безробітний. Довідку про доходи він надати не може, але ж для банку найголовніше платоспроможність а не довідка, хіба не так?

Що стосується спрощеного оподаткування, тут можливі кілька варіантів - держава стягує податок з обороту підприємця, причому сума податку безпосередньо залежить від обсягу обороту, і в даному випадку державі абсолютно все одно прибутковий чи у підприємця бізнес, і який прибуток він отримує і отримує взагалі.

У другому варіанті оподаткування податок нараховується на прибуток, яка розраховується як сума доходів мінус сума витрат. Різницею в такому випадку якраз і буде прибуток. У тому випадку, якщо підприємець для сплати податків вибирає цей другий варіант, банки йдуть назустріч у видачі кредиту, оскільки тоді можна з більшою впевненістю робити висновки про платоспроможність позичальника.

Існує також таке поняття, як податок на поставлений дохід, де податком обкладаються торгові площі. Тут прийнято за основу те, що якщо людина володіє будь-яким торговим залом, він все одно повинен бути прибутковим. У даній ситуації державі все одно, скільки товару буде розміщено на даній торговій площі - це особиста справа самого підприємця. У разі такого типу оподаткування зрозуміло, що ні оборот підприємця, ні його прибуток не має ніякого значення.

При цьому типу оподаткування також неможливо зробити висновок про платоспроможність індивідуального підприємця, оскільки документація про оподаткуванні не показує прибутку підприємця, а тому питання про доходи підприємця залишається в даному випадку відкритим.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Індивідуальний підприємець: чому складно отримати іпотечний кредит» — 71 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Індивідуальний підприємець: чому складно отримати іпотечний кредит публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину З позичальника нічого взяти: як бути в такій ситуації? зараз, разом із Індивідуальний підприємець: чому складно отримати іпотечний кредит Поширені помилки проживають в готелі відкривають.
Автор: admin
71 27.03.16