Як можна швидко отримати гроші під заставу автомобіляВам терміново потрібні гроші на короткий термін? Але нерухомості, яку могли б надати в заставу, немає, та й часу зовсім обмаль. І ось Ви згадуєте про наявність автомобіля. Маючи рухоме майно можна вже розраховувати на отримання кредиту в банку. І все ж, з огляду на бюрократичні процедури щодо прийняття рішення фінансовою установою, які іноді затягуються до декількох тижнів, унеможливлює такий спосіб вирішення грошового питання. Що в такому випадку робити?

Вихід є. Можна звернутися в спеціалізовану установу - автоломбард. Такі організації надають кредити під заставу автотранспорту протягом 2-4 годин при наявності мінімального пакету документів. Для отримання позики необхідно:

- Паспорт позичальника;

- ІПН;

- Техпаспорт на автомобіль (постійний);

- Нотаріально завірена згода дружини про передачу майна в заставу банку;

- Довідка з МРЕВ про те, що автомобіль не перебуває в угоні;

- Страховий поліс «автоцивілки».

Кредит видається на термін до 6-тімес. У зв'язку з тим, що більш тривалий період оформлення позики призведе до економічної недоцільності подібної операції. А все це пов'язано з тим, що високі процентні ставки (від 0,2% до 1% в день) роблять нераціональним розтягування терміну виплати зобов'язань. Крім цього, автоломбарди видають і валютні кредити. Розмір позики залежить від марки, моделі, року випуску авто, а так само його технічного стану, але в більшості випадків не перевищує 75% його ринкової вартості. Мінімальна сума позики так же регулюється - не менше 15 тис. Грн.

Юридичне оформлення кредиту в автоломбарді здійснюється згідно з чинним законодавством - нотаріально посвідченим договором позики, а автомобіль - договором застави, який так само підлягає нотаріальному посвідченню. Виплата грошей проводиться або шляхом банківського переказу, або ж готівкою - за бажанням позичальника. Крім цього, оформляється ще й генеральна довіреність на транспортний засіб. Дата початку дії довіреності відповідає даті закінчення терміну кредитного договору.

Але негласно існує ще й таке правило: після закінчення терміну дії кредитного договору у позичальника ще є як мінімум 1 міс. Для того щоб закрити займ і забрати своє особисте майно. У разі реалізації застави, отримані автоломбардів кошти, спрямовуються на закриття кредиту, а різниця - повертається боржникові.

На сьогоднішній день ринок автоломбардів тільки починає розвиватися. Попит в даному випадку породжує пропозицію. Потреба фізичних або юридичних осіб в швидкому отриманні кредиту під заставу автотранспорту дає можливість говорити про майбутнє такого роду фінансових установ. Послуги автоломбардів є затребувані з мінімальною часткою ризику для обох сторін угоди. Для кредитора гарантією повернення грошей є ліквідна застава, а для позичальника гарантією збереження автомобіля є платна стоянка або бокс з відеоспостереженням і охороною.

Отримати кредит в автоломбарді, як правило, не складає труднощів. Головне - його повернути. Тому для того, щоб з автотранспортом, об'єктивно оціните свої можливості по погашенню позики і лише потім приймайте правильне рішення.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як можна швидко отримати гроші під заставу автомобіля» — 141 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як можна швидко отримати гроші під заставу автомобіля публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:28 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Іпотека для молодої сім'ї - реальність? зараз, разом із Як можна швидко отримати гроші під заставу автомобіля Як купити квартиру, яка знаходиться в заставі? відкривають.
Автор: admin
141 27.03.16