З позичальника нічого взяти: як бути в такій ситуації?Зазвичай банки відмовляють у видачі позики тим клієнтам, хто нічого не має. Однак бувають ситуації, коли на момент настання термінів погашення кредиту з якихось причин виявляється, що майно позичальника є давно проданим і з нього вже нічого взяти.

Як правило, кредитна організація, зіткнувшись з недобросовісним клієнтом, який не платить за своїми боргами, подає в суд. Після прийняття судового рішення на користь банку до боржника приходять судові пристави, щоб описати майно. Конфіскації не підлягає лише житло, якщо воно є єдиним у боржника і його сім'ї, крім випадків, якщо воно придбане за іпотечним кредитом і є запорукою. Чи не описуються також особисті речі. В такому випадку виникає питання - що брати в рахунок погашення боргу, якщо позичальник більше нічого не має - ні автомобіля, ні коштовностей, ні побутової техніки і т.д.?

З такої ситуації є декілька вихід. По-перше, суд може прийняти рішення, за яким половину всієї зарплати позичальника буде виплачуватися банку в рахунок закриття боргу. Правда, це можливо лише, якщо позичальник працює або збирається влаштовуватися на роботу. В іншому випадку судовим приставам доводиться шукати інші рішення проблеми.

Оскільки банк або колекторська агенція часто не мають наміру швидко здаватися, то вони скористаються своїм правом знову звернутися до суду, щоб знову спробувати описати майно позичальника. Адже з часом у боржника цілком може з'явитися що-небудь цінне. На практиці найчастіше банки махають на безнадійних боржників рукою і списують їм борг, оскільки так простіше, зручніше і не псуватися статистика. Що стосується колекторських агентств, то вони мають більше часу, тому ще довгий час будуть нагадувати про себе боржнику.

Досить часто зустрічаються випадки, коли кредитору нічого взяти з збанкрутілого позичальника, який є юридичною особою. Це часто пов'язано з фіктивним і навмисним банкрутством. Іншими словами, власник фірми позичає в банку досить велику суму, потім переводить отриманий кредит на рахунку офшорної фірми, яка належить йому ж, яка нібито продає йому нове обладнання, а фактично старе і давно списане.

Потім власнику залишається тільки оголосити про свою неплатоспроможність, а після проведення процедури банкрутства всі борги списуються. Шахраєві вдається вийти сухим з води, причому з хорошими грошима, які він приберіг в офшорній фірмі.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «З позичальника нічого взяти: як бути в такій ситуації?» — 95 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. З позичальника нічого взяти: як бути в такій ситуації? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Відкриття рахунку в швейцарському банку зараз, разом із З позичальника нічого взяти: як бути в такій ситуації? Індивідуальний підприємець: чому складно отримати іпотечний кредит відкривають.
Автор: admin
95 27.03.16