Відкриття рахунку в швейцарському банкуНа тлі наростаючого занепокоєння з приводу найбільших боргів багатьох розвинених країн, Швейцарія виглядає своєрідним острівцем спокою. Адже швейцарський франк за своєю надійністю конкурує навіть з золотом.

На сьогоднішній день швейцарські банкіри управляють приблизно третиною всього світового приватного капіталу. Здається, що жодні кризи не в змозі похитнути цю маленьку, але дивовижну гірську країну.

Багато інвесторів довіряють свої заощадження виключно швейцарським банкам. Однак слід зазначити кілька наявних тут незручних моментів.

В першу чергу, існують обмеження мінімальної суми вкладів, які повинні бути не менше 100-200 тисяч доларів. Крім того, щоб відкрити рахунки, потрібно заплатити близько 300-400 євро. Але, найголовніше - це пройти перевірку, щоб отримати право бути клієнтом швейцарського банку, адже далеко не всім вдається похвалитися таким престижним статусом. Швейцарські банкіри настільки трепетно піклуються про свою репутацію, що не стануть зв'язуватися, наприклад, з людьми, нечесно нажівшімі свій капітал.

Отже, щоб відкрити рахунок у швейцарському банку, буде потрібно багато часу. Спочатку ви повинні отримати дозвіл на це в податковій інспекції за місцем проживання та зібрати необхідні документи, що підтверджують законність отримання ваших доходів. Так як в Швейцарії дуже активно ведеться боротьба з відмиванням грошей, то підтвердити доведеться чи не кожен цент.

Буде потрібно надання таких документів, як контрактів і договорів - якщо ви володієте фірмою, розписки від покупця - якщо продали будинок, копії заповіту - якщо отримали спадщину, довідки з роботи - якщо ви маєте хорошу зарплату і т.д.

Після того, як всі документи, включаючи паспорт, зібрані і завірені у нотаріуса, їх необхідно надсилати поштою в обраний банк. Якщо у вас є рекомендації партнерів по бізнесу або друзів, що мають у цьому банку рахунок, то це може стати прекрасною підмогою.

Банк після отримання документів аналізує їх протягом приблизно 2-4 тижнів. Відмова може отримати клієнт, що володіє сумнівною репутацією або надав недостовірні відомості. Також банкіри звертають увагу на рід діяльності клієнта, і, в більшості випадків, відмовляють держслужбовцям.

Щасливчики, які все ж змогли відкрити рахунок, зможуть за своїм вкладом мати 3-15% річних, а заодно отримають надійність, високий рівень обслуговування і престиж.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Відкриття рахунку в швейцарському банку» — 70 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Відкриття рахунку в швейцарському банку публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Додаткові витрати при іпотеці зараз, разом із Відкриття рахунку в швейцарському банку З позичальника нічого взяти: як бути в такій ситуації? відкривають.
Автор: admin
70 27.03.16