Іпотека для молодої сім'ї - реальність?Ви молода сім'я, яка бажає насолоджуватися красою і радощами життя, в повній мірі відчуваючи смак свободи і незалежності. Але на даний момент Ваш сімейний бюджет не в змозі забезпечити Вам таку незалежність і все гостріше стає для Вас житлова проблема. Постійні поневіряння по знімних квартирах вже набридли, а придбати житло за допомогою банківського кредиту під 20-23% в національній валюті Ви не в змозі.

Що робити в такій ситуації? Вихід є. Варто звернути увагу на програми іпотечного кредитування молодих сімей. Мета молодіжного кредитування - забезпечення доступним житлом молодь. Що значить доступним? Якщо в сім'ї одна дитина - відсотки по кредиту за Вас буде оплачувати Фонд молодіжного кредитування (далі Фонд), при наявності двох дітей - крім відсотків, держава бере на себе погашення чверті позики, а якщо сім'я багатодітна (троє і більше дітей) - держава зобов'язана оплатити половину кредиту.

Що потрібно для отримання молодіжного кредиту? Вам необхідно надати до Фонду такі документи:

- Копії паспортів та ІПН подружжя;

- свідоцтво про шлюб;

- Свідоцтва про народження дітей;

- Довідку про доходи;

- Довідку про те, що Ви перебуваєте на квартирному обліку;

- Заяву на отримання молодіжного кредиту.

Крім цього Вам необхідно стати в чергу на отримання житла за місцем проживання.

Однією з умов молодіжного кредитування є вік членів сім'ї. Ви можете претендувати на позику до 35 років, а термін видачі такого кредиту - 30 років.

На яку суму можна розраховувати? Сума іпотечного кредиту визначається розміром доходів позичальника і поручителів, а так само нормативами квадратних метрів на кожного людини. Фондом молодіжного кредитування встановлено норматив площі, яку він готовий фінансувати - 21 кв.м. на людину і 20 кв.м. на сім'ю. Якщо ж Ви плануєте купувати більш простору квартиру і в цей норматив не укладаєтеся, за додаткові квадрати доведеться доплачувати самим, без жодних преференцій з боку Фонду.

І ось всі документи зібрані, у Вас на руках довідка, яка підтверджує право на часткову компенсацію кредиту. Далі необхідно звернутися в один з банків, які акредитовані в Фонді молодіжного кредитування, за отриманням позики на покупку житла.

Ваші витрати по отриманню молодіжного кредиту:

- 30% початковий внесок;

- 1% пенсійний фонд + 1% держмито (оплачується однієї зі сторін за погодженням з продавцем);

- 0,5% - щорічне страхування нерухомості;

- Нотаріальне оформлення купівлі-продажу - близько 200 дол.

Крім цього оплата відсотків по кредиту - відкриттів питання. Що це означає? А то, що фінансування житлових програм в нашій країні здійснюється з державного бюджету. Всі знають в якому стані знаходиться бюджет нашої країни. І як тільки виникають проблеми з компенсаціями з боку Фонду, у Вас з'являється головний біль по оплаті штрафів, пені, а в подальшому можливо і відсотків і молодіжним кредитом. Але все ж бажаючих отримати пільговий кредит за останні 2 роки не поменшало.

Фахівці Фонду стверджують, що за нинішньої економічної ситуації і рівні бюджетного фінансування житлових програм, велика ймовірність того, що людина може простояти в черзі 10 років за отриманням позики, а потім, досягнувши 35 років, він автоматично втрачає право на такий кредит. А це означає, що питання молодіжного кредитування в нашій країні залишається актуальним і понині.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Іпотека для молодої сім'ї - реальність?» — 294 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Іпотека для молодої сім'ї - реальність? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:29 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину MoneyVeo зараз, разом із Іпотека для молодої сім'ї - реальність? Як можна швидко отримати гроші під заставу автомобіля відкривають.
Автор: admin
294 27.03.16