Додаткові витрати при іпотеціДо додаткових витрат по іпотеці відносяться банківські комісії та виплати в сторонні організації. Це і послуги страховиків, оцінювачів, ріелторів, нотаріусів, а також плата за оренду депозитарного осередку і деякі інші виплати.

Всі витрати позичальника при іпотеці умовно можна розділити на кілька частин:

- Комісії і штрафи, які виплачуються банку. Розмір цих виплат залежить від конкретного банку і програми кредитування

- Витрати, які не залежать від банків - обов'язкова державна реєстрація угод

- Послуги сторонніх організацій - оціночної, страховий компаній, ріелторів та інших.

І хоча банк не має прямого відношення до грошових виплат позичальника, але користуватися цими послугами все ж доведеться.

Далі ми розглянемо для чого необхідно звертатися в ці організації, і які витрати ще чекають.

Чужі страхи оплачуються за Ваші гроші:

- Необхідно страхування квартири, так як банк боїться, що з нею що-небудь може статися.

- Потрібне отримання сертифікату про оцінку квартири, так як банк боїться видати вам занадто великий кредит.

- Можуть знадобитися послуги нотаріуса - якщо банк вимагає нотаріальне завірення угоди.

У всіх цих випадках платите саме Ви.

Дрібні витрати (радує тільки те, що в деяких банках вони можуть і не знадобитися):

- Плата за оренду депозитарного осередку - якщо гроші видаються прямо перед операцією готівкою.

- Плата за переказ грошей - якщо кредит видається в одному банку, а в клітинку гроші закладаються в іншому банку.

- За переведення в готівку - гроші зараховуються Вам на рахунок, а Ви отримуєте готівкою.

- Плата за позитивне рішення заявки. Однак ці гроші ніяк не вплинуть на рішення банку. Якщо ваш кредит схвалили, то Вам доведеться «розщедритися» на зарплату банківським працівникам.

- Плата за розгляд кредитним комітетом заявки на кредит - в деяких банках гроші беруться незалежно від рішення, в будь-якому випадку.

Ріелтор.

Послуги ріелтора також коштують грошей. Допомога ріелтора може сильно полегшити Вам процедуру придбання квартири. А десь навіть і заощадити, і ця економія нерідко перевищує номінальну вартість послуг самого ріелтора.

Іпотечний брокер.

У нашій країні вони з'явилися відносно недавно. На Заході рішення іпотечного питання починають ні з банку, а з брокера. І є, як мінімум дві причини звернутися спочатку саме до нього:

- Іпотечний брокер знає багато різних банківських програм і тонкощі, про які не повідомляється в рекламних проспектах банку

- Банки надають знижки клієнтам своїх партнерів, іноді навіть більші, ніж вартість послуг брокерів.

Крім всіх цих витрат можуть бути і інші, правда, вже не великі. Наприклад, для прийняття рішення по кредиту банку може знадобитися довідка з ПНД, що продавець не перебуває там на обліку.

Обов'язкова трата це реєстрація угоди і. Але ця процедура потрібна як Вам, так і продавцю. І її виплата може стати предметом торгу з продавцем.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Додаткові витрати при іпотеці» — 88 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Додаткові витрати при іпотеці публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Промисловий альпінізм - організація бізнесу з нуля зараз, разом із Додаткові витрати при іпотеці Відкриття рахунку в швейцарському банку відкривають.
Автор: admin
88 27.03.16