Промисловий альпінізм - організація бізнесу з нуляСучасне будівництво орієнтується на проектування та зведення багатоповерхових висотних будівель, що робить необхідною порівняно нову професійну галузь - промисловий альпінізм.

Промисловий альпінізм (промальп) - спеціальні методи, за допомогою яких виконуються висотні роботи на промислових будівлях і об'єктах. Місце роботи досягається шляхом підняття альпініста на мотузці або спеціальних альпіністських пристосувань кріплення і страховки.

Це сфера діяльності для висотників, людей, які захоплюються скелелазінням (в народі подібна професія називається верхолаз). Промислові альпіністи - люди, які пройшли спеціальну підготовку, курси промислового альпінізму, які отримали дозвіл на виконання висотних робіт.

Висотні роботи - будь-яка діяльність, що проводиться промисловими альпіністами на висоті від 2-5 метрів і вище від надійної поверхні (землі або підлоги).

Промальп виконує такі види висотних робіт: фарбування фасадів, піскоструй, гідрофобізація, монтаж банерів, установка воздуховодов і водостоків, заправка кондиціонерів фреоном, утеплення, очищення дахів від снігу та бурульок, ремонт покрівлі, скління, миття фасадів, прокладання проводки і т.д.

Послуги промальпа - економічно вигідне рішення, яке скоротить витрату часу, ресурсів і фінансів. Наприклад, висотник виконає роботу в найкоротші терміни, тоді як тільки на встановлення будівельних лісів і підйомних колисок піде тиждень.

Переваги даного виду висотних робіт:

- Швидка організація - для початку роботу необхідно закріпити страховку, на що йде менше півгодини часу;

- Можливість працювати в важкодоступних місцях і зберігати при цьому мобільність в пересуванні по висотному об'єкту;

- Робота проводиться без пошкодження покрівельних матеріалів і фасадів будівель.

Для того, щоб отримати можливість займатися даним видом діяльності, необхідно мати уявлення про альпіністському спорядженні і техніці, що очевидно.

Але промальп - це не тільки висіння на мотузках на великій висоті, це - виконання монтажних, штукатурних, малярних робіт, які передбачають взаємодію з хімічними препаратами та інструментами.

Курси промислового альпінізму навчають усіх аспектів правильної та безпечної роботи на висоті. Для навчання висотників розроблено безліч програм - як для підвищення кваліфікації, так і для навчання з нуля.

Новачки вивчають охорону праці, обладнання, техніку безпеки при роботі на висоті, теорію безпечного спуску і підйому, надання долікарської допомоги при нещасних випадках, основи малярних і штукатурних робіт - в залежності від самого початку обраної спеціалізації.

Так само є маса курсів для отримання кваліфікації більш широкого профілю. Основна частина занять для новачків - практична, вона становить близько 70%. Заняття відбуваються щодня протягом 1-2 тижнів.

Після закінчення навчання та успішного складання іспиту, новоспечений промисловий альпініст отримує допуск до самостійної роботи на висоті. Перший рік роботи передбачає переатестацію і проходження медичної комісії два рази в рік, далі - раз на рік.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Промисловий альпінізм - організація бізнесу з нуля» — 99 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Промисловий альпінізм - організація бізнесу з нуля публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:14 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Реформування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб зараз, разом із Промисловий альпінізм - організація бізнесу з нуля Додаткові витрати при іпотеці відкривають.
Автор: admin
99 27.03.16