Заробляємо на банціНормальним явищем вважається схема побудови банківського бізнесу: фінансові установи займаються купівлею-продажем найбільш ліквідного товару - грошей. Заробляють буквально на всьому: депозитах, залишках на поточних рахунках, комісіях, валютні операції і т.д.

А які доходи банки отримують з видачі позичок! Тут крім річної процентної ставки є комісія за видачу, обслуговування, зняття готівки в банкоматі, внесення грошей на рахунок. І цей перелік можна ще продовжувати, розуміючи, що фінансові установи заробляють практично на всьому, що має відношення до грошей.

І все ж криза в даному випадку вніс корективи в форму ведення банківського бізнесу. Низька рентабельність роботи банків, фіксація істотних збитків змусили фінансові установи активізуватися в сфері продажів.

На ринку з'явилися пропозиції про можливості заробітку практично всієї лінійки банківських продуктів. Використовуючи принципи мережевого маркетингу, українські банки вирішили таким чином побудувати ефективну модель залучення клієнтів. А чому б і ні? Рекомендації - найкращий спосіб просування товару на ринку.

Вже близько 10 банків в Україні мають свої власні агентські групи. Серед лідерів-ставків варто виділити: Приват Банк, Альфа Банк, Райффайзен Банк Аваль, Home Credit Bank і ін. Варіантів поповнити агентські ряди комерційних банків існує декілька:

- Звернутися до найближчого відділення;

- Заповнити заявку на сайті банку;

- Зателефонувати в call-centre банку;

- Оформити заявку через банкомат.

Протягом тижня Вам повинні передзвонити з фінансової установи і запросити підійти в банк для підписання договору про співпрацю та випуску картки для зарахування агентської винагороди.

Після підписання договору, можна приступати до агітації родичів, знайомих, колег оформити пропоновані банком продукти. Раз на місяць інформація за залученнями кожного агента консолідується відповідальним співробітником фінансової установи, на підставі чого і виплачується відповідна сума коштів готівкову картку агента.

Якщо раніше банки були націлені на активні продажі кредитних карт і споживчих кредитів, то тепер вони готові платити практично за все продукти - починаючи з відкриття рахунку та здійснення перекладу і закінчуючи оформленням депозиту і продажем заставного майна. Дохід агента буде також залежати від продажу тієї чи іншої послуги фінансової установи. Найменшу суму банки готові платити за випуск дебетної картки (3-5 грн.), Максимальна винагорода отримують прівлеченци особливо великих депозитів і посередники з продажу заставного майна (кілька тисяч гривень).

У будь-якому випадку заробити на банку можна. Головне мати бажання і можливості, а результат обов'язково буде.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Заробляємо на банці» — 73 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Заробляємо на банці публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:17 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як придбати заставне майно? зараз, разом із Заробляємо на банці Реформування Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відкривають.
Автор: admin
73 27.03.16