Як заповнити банківський чекУ багатьох клієнтів банку, дуже часто виникають деякі труднощі при заповненні банківських чеків. Чекові книжки можна отримати в будь-якому банку, в основному вони містити від 30 до 50 сторінок. Для правильного заповнення банківського чека, краще взяти у співробітника банку зразок, так як у багатьох організаціях існують свої вимоги до його оформлення.


У чеку завжди є назва документа, а також вказується платник і номер його банківського рахунку, з якого і виплачуються на грошові кошти пред'явникові чека. До обов'язкових реквізитів чека відноситься: валюта, дата заповнення, печатка і підпис платника. Якщо залишити незаповненою графу «місце складання», то підписати його можна за місцем пред'явлення.


Банківські чеки заповнюються кульковою ручкою чорнилом чорного, синього і фіолетового кольору. Обов'язкові поля для заповнення: найменування банку і номер банківського рахунку чекодавця, заповнюються співробітником банку. Клієнт представляє співробітнику банку чекову книжку, попередньо заповнивши чек. Зверніть увагу, що корінець чека необхідно заповнити в обов'язковому порядку.

На першій стороні чека, пишеться сума платежу цифрами і прописом, а також де був виданий чек, дата його складання і ПІБ одержувача. На цій же стороні чекодавець ставить печатку і засвідчує чек підписами відповідальних осіб.


На зворотному боці чека, слід вказати, на які цілі планується витратити отримані кошти з поділом по символам. Трохи нижче вказуються дані одержувача згідно з паспортом і одержувач повинен поставити свій підпис.

Гроші за чеком виплачуються будь-якій особі, яка вкаже платник як одержувач грошових коштів. Для того щоб отримати гроші по чеку одержувач повинен надати в банк документ, що підтверджує його особу та довіреність на отримання грошей.

 

Варто зауважити, що банківський чек має певний термін дії, як і всі інші розрахункові документи. Гроші з банківського чеку можна отримати протягом десяти днів після його складання. Так само запам'ятайте, що платіж буде виплачений при наявності необхідної суми на рахунку клієнта з урахуванням комісійних банку за переведення в готівку коштів.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як заповнити банківський чек» — 467 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як заповнити банківський чек публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:13 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як перевести гроші на розрахунковий рахунок зараз, разом із Як заповнити банківський чек відкривають.
Автор: admin
467 27.03.16