Орендуємо банківську коміркуКризові явища в економіці нашої країни сприяли формуванню попиту на банківські комірки. Послуга, про яку практично всі знали, але використовували вкрай рідко, в раз стала користуватися величезним попитом.

Практична непередбачуваність економічної ситуації в Україні разом з політичною нестабільністю і кризою банківського сектора викликали повальний попит на оренду сейфів. Люди, навчені гірким досвідом заощадження грошей в Ощадбанку УРСР, тепер не готові розлучатися з «своїми кровними». Навіть на короткий термін під привабливі відсотки і гарантії іноземного капіталу.

Орендувати банківську комірку насправді не так складно: потрібен лише паспорт, ІПН і певна сума коштів для оплати послуг оренди сейфа, а також надання застави за ключ. Заставна вартість ключа повертається при закінченні терміну договору оренди та за умови відсутності заборгованості. На сьогодні суму, яку необхідно сплатити як заставу за ключ від банківської комірки істотно відрізняється у конкуруючих банків (від 500 до 1000 грн.). Винятком є Приват-Банк, у якого немає вимог щодо застави. Досить просто відкрити рахунок, з якого автоматично будуть списуватися щомісяця кошти за оренду банківського осередку.

Що стосується безпосередньо орендної плати за сейф, то вона відрізняється від регіону країни, періоду укладення договору оренди і розміру самої комірки. Варто відзначити, що далеко не всі банки пропонують можливість оренди сейфа, а ті кілька, які готові надати Вам такий вид послуги мають лише пару відділень в Україні, де безпосередньо можна віддати на зберігання цінності. Тому територіальний фактор тут є досить актуальним.

Крім цього, існує диференціація плата за оренду банківського осередку, в залежності від терміну користування даною послугою. Довгострокова оренда обійдеться в 1,5-2 рази дешевше, ніж орендна плата за місяць. Для розуміння середніх витрат на послуги оренди банківської комірки, слід вказати, що місячна оренда сейфа обійдеться близько 150-250 грн. У той час, як ця ж послуга терміном 1 рік буде надана Вам за 60-120 грн. в міс.

І все ж, думаю, що при виборі послуги оренди банківської комірки необхідно керуватися визначеннями потреби, необхідності та економічної доцільності. Важливо адекватно оцінити ризики, пов'язані зі зберіганням цінностей у банку з можливостями заробітку при правильному і ефективному їх використанні.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Орендуємо банківську комірку» — 94 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Орендуємо банківську комірку публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:17 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як банку утримати клієнта? зараз, разом із Орендуємо банківську комірку Як придбати заставне майно? відкривають.
Автор: admin
94 27.03.16