Банки відбирають нерухомість у недбайливих позичальниківФінансова криза внесла суттєві корективи в планування бюджетів більшості з нас. А коли у людини ще і оформлений іпотечний валютний кредит, платіж за яким збільшився в 1,5 рази через зростання курсу валют, то глобальна економія на всьому - то, що притаманне в нинішній економічній ситуації.

Добре ще, коли доходи громадян дозволяють їм оплачувати іпотечний кредит, але в багатьох ситуаціях люди опиняються в ситуації, коли погашати кредит вони не в змозі. Звільнення з роботи, хвороба близьких, нещасний випадок і інші причини можуть стати підставою істотних фінансових труднощів, які надалі призведуть до прострочення по іпотечній позиці.

В такому випадку банк, як правило, намагається знайти компроміс з позичальником в погашенні кредиту, роблячи більш гнучкими умови оплати кредиту. Але в разі, коли фінансові проблеми позичальника є довгостроковими і виходу з ситуації, що склалася не видно, банки вдаються до реалізації заставного майна.

Існує 2 основних способи продажу заставної нерухомості:

- За погодженням з позичальником проводиться купівля-продаж об'єкта застави з одночасним повним погашенням позички;

- Реалізація нерухомості з аукціону, після її відчуження ГІС на користь банку.

Обидві схеми мають право на життя, так як далеко не всі позичальники згодні і готові самостійно продавати заставну нерухомість. Багато з них вірить в те, що проблеми з виселенням та реалізації квартири їх обов'язково обійдуть стороною. Для зміцнення своїх позицій позичальники прописують в заставної нерухомості пенсіонерів, неповнолітніх дітей, інвалідів. У таких випадках дії недбайливих клієнтів банку є адміністративно караними, так як вони суперечать умовам договору іпотеки.

Банкіри стверджують, що через ГВС в більшості випадків продаються квартири, які купувалися в свій час перекупниками. Неправильне планування власних бюджетів призвело до проблем з погашенням позик. Як правило, в такий нерухомості ніхто не прописаний, тому з реалізацією подібних застав особливих проблем у банків не виникає. Інша справа, коли в нерухомості, яка належить фінансовій установі за рішенням суду, проживає сам боржник, члени його сім'ї, в т.ч. діти.

Тяжби і розгляду з органами опіки та піклування ні до чого доброго не приводять, як правило, затягуючи час. У випадках, коли все ж позичальник відмовляється виселятися з квартири, всіляко ігноруючи звернення ГІС і представників банку, доводиться залучати до вирішення питання дільничного міліціонера і понятих. Відносно особливо злісних неплатників, які перешкоджають вилученню заставного майна, банкірам доводиться шукати альтернативні рішення. У будь-якому випадку, банки не збираються дарувати цю нерухомість і передають такі кредити колекторським компаніям. А у колекторів з подібного роду недбайливими позичальниками свої перевірені методи роботи.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Банки відбирають нерухомість у недбайливих позичальників» — 83 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Банки відбирають нерухомість у недбайливих позичальників публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:17 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Безпечне використання пластикових карт зараз, разом із Банки відбирають нерухомість у недбайливих позичальників Як банку утримати клієнта? відкривають.
Автор: admin
83 27.03.16