Як перевести гроші на розрахунковий рахунокЩоб перевести гроші на розрахунковий рахунок, необхідно звернутися до відділення свого банку. При цьому клієнт повинен представити реквізити рахунку та іншу інформацію, на підставі якої кредитна установа зніме гроші з його рахунку і переведе їх одержувачу. Для перекладу залишок на рахунку повинен перевищувати суму переказу і банківської комісії, якщо вона передбачена.

Для переказу готівки вам знадобиться:

- Паспорт;

- Достатній залишок на своєму рахунку;

- Реквізити отримувача переказу.

Якщо на вашому рахунку, достатньо коштів для переказу готівки з урахуванням банківської комісії, то вам необхідно звернутися в банк, в якому він відкритий. У деяких банках, потрібно звернутися в теж відділення, за яким числиться рахунок. Якщо цього не потрібно, то можна звернутися в будь-який зручний для вас відділення. У банку вам необхідно повідомити співробітнику банку про ваш намір перевести готівку на розрахунковий рахунок.

Співробітникові банку для здійснення переказу знадобляться номер рахунку та реквізити отримувача переказу. Якщо кошти переводяться на ваш розрахунковий рахунок, то ви повинні знати необхідну інформацію. Якщо готівкові переводяться іншій особі, то він повинен повідомити вам потрібну інформацію.

Співробітник попросить вас надати документ, що підтверджує вашу особу - паспорт. Якщо ви переводите гроші зі свого рахунку, з приєднаною до нього пластиковою карткою, то, швидше за все, і її.

У деяких банках, вас попросять заповнити відповідні документи. Але, в основному досить повідомити ім'я або реквізити отримувача переказу, його назва та номер рахунку, а також суму платежу. Часто у Вас можуть запитати мінімум інформації: назва банку і БИК, але краще розташовувати повними даними. Все інше зробить сам співробітник банку.

Якщо в банку передбачена комісія за переказ, то співробітник повинен вас про це попередити і назвати суму комісії. Ви повинні прийняти рішення, чи влаштовує вас зазначена сума або вам більше підходить інший варіант.

Підготувавши необхідний документ, співробітник запропонує вам його підписати. Таким чином, ви підтвердите свою згоду на проведення операції списання готівки. Ви повинні уважно прочитати його і перевірити правильність даних. Якщо помилок немає, то ви повинні підписати документ і повернути операционисту.

Після здійснення переказу, ви повинні отримати документ, що підтверджує платіж з печаткою банку. Співробітник банку повинен вам його видати в обов'язковому порядку.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як перевести гроші на розрахунковий рахунок» — 89 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як перевести гроші на розрахунковий рахунок публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:13 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як вибрати банк для ИП зараз, разом із Як перевести гроші на розрахунковий рахунок Як заповнити банківський чек відкривають.
Автор: admin
89 27.03.16