Як вибрати банк для ИППеред тим, як вибрати банк для відкриття в ньому рахунку, IP, обов'язково зіткнеться з проблемою, якої банк більш підходить для ВП. Законодавство не встановлює жодних вимог до вибору банку, але прийняти рішення в деяких випадках буває дуже складно.

Бувають ситуації, коли банки не погоджуються співпрацювати з ВП. І це трохи дивно, так як індивідуальний підприємець ризикує всім своїм майном, тоді як ТОВ, відповідає за зобов'язаннями тільки статутним капіталом.

Перш, ніж прийняти остаточне рішення, IP необхідно вивчити тарифи, запропоновані банком і вибрати умови, які підходять йому найбільше. Наприклад, якщо індивідуальний підприємець займається сезонної діяльністю, то слід дізнатися, чи не збільшиться тариф під час вимушеного простою і чи буде банк взагалі співпрацювати з таким ВП.

В Україні, зараз працює достатня кількість комерційних банків, що дає можливість вибрати найбільш підходящий банк для ВП. В першу чергу, варто звернути увагу, наскільки обраний банк є надійним, так як на рахунки організацій не поширюється гарантія за вкладами. Надійність банку визначається за наступними критеріями: місце банку в рейтингу, тривалість його існування і хто є власником банку.

Крім того, потрібно впевнитися, що банк займається виключно законною діяльністю. Так як це головна причина відкликання ліцензії, а значить і головний фактор ризику втратити свої гроші.

Далі ІП необхідно перевірити, які послуги банку безкоштовні, а за які доведеться платити. Якщо ІП планує спілкуватися з банком віддалено, то потрібно уточнити, як оплачується система дистанційного спілкування. В основному система «клієнт - банк» оплачується у вигляді фіксованої суми.

Потім, потрібно дізнатися, чи бере участь банк в програмах підтримки малого і середнього бізнесу. Деякі банківські установи, можуть запропонувати ІП власні продукти, розроблені для бізнесменів-початківців. Так само зверніть увагу на форми кредитування, його вартість і забезпечення.

При виборі банку, важливим моментом є його територіальне розташування. Якщо в банку не передбачена система «клієнт - банк», то розташування фінансової установи, може стати вирішальним фактором. І нарешті, вибираючи банк для ИП, зверніть увагу на професіоналізм співробітників, і на їх готовність до співпраці. Для початківця бізнесмена, який самостійно спілкується з банківськими співробітниками, це особливо важливо.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Як вибрати банк для ИП» — 71 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Як вибрати банк для ИП публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:13 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як перевести гривні в рублі зараз, разом із Як вибрати банк для ИП Як перевести гроші на розрахунковий рахунок відкривають.
Автор: admin
71 27.03.16