Брокер - робота чи покликання?Якщо Ви коли-небудь зверталися за послугами до брокера, напевно, маєте уявлення про цю професію. Одні оцінюють посередників, як меркантильних людей, які всіляко намагаються заробити гроші ні на чому. Інші ж - вдячні ріелтору за якісно проведену операцію з придбання нерухомості.

У роботі з клієнтами, брокер повинен бути уособленням упевненості, коректності, вихованості, щирості. Навіть в разі невдачі (коли угода зірвалася), у клієнтів залишаються хороші враження про порядному і чесному брокера, який був готовий всіляко допомогти у вирішенні квартирного питання. Як правило, в таких випадках ріелтори отримують якісні відгуки про свою роботу, їх рекомендують знайомим, родичам, друзям. Як відомо, для посередника немає кращої реклами, ніж рекомендації.

Але що входить в обов'язки брокера? Послуги ріелтора включають в себе:

- Підбір варіантів купівлі-продажу нерухомості;

- Перевірка «чистоти» квартири, в тому числі її історії;

- Збір та підготовка необхідних документів для проведення угоди;

- Рішення спільно з клієнтом, питань банківського кредитування;

- Складання (при необхідності) графіків і схем розстрочки;

- Супровід угоди на етапі оформлення;

- Допомога при взаєморозрахунках між покупцем і продавцем.

Як стати брокером? Якщо раніше посередниками ставали люди, які мали виключно непрофільний гуманітарну освіту, то зараз професії ріелтора вже навчають. Вища освіта за фахом можна придбати в Київському інституті технологій та дизайну (Черкаська філія), Донецькому економічному технікумі. Крім цього, готують ріелторів і в Київському коледжі нерухомості, а так же Одеській школі ріелторів.

Існують і спеціалізовані курси для початківців брокерів, які дають базові знання по операціях з нерухомістю на первинному і вторинному ринках. Ріелторські компанії і самі часто організовують внутрішню систему навчання персоналу: тренінги та семінари за участю досвідчених фахівців ринку нерухомості, а так само кваліфікованих юристів.

Скільки може заробляти ріелтор? Як правило, розмір заробітку брокера залежить від якості його роботи, тому як дохід посередника - це відсоток з отриманих комісійних від вдало проведеної операції. Чіткої тарифікації послуг ріелтора немає. Всі відносини з клієнтом грунтуються на договірних засадах.

Комісія брокера може скласти 3-6% від суми угоди. Якщо людина продає нерухомість і відразу ж купує нову квартиру, то розмір комісійних може бути більше. Звичайно, посередники не можуть брати один і той же відсоток від суми угоди при купівлі нерухомості вартістю 50 тис. Дол. США і 1 млн. Дол. США. Тут вже мають місце договірні відносини продавця з ріелтором.

Розмір заробітку початківця брокера може скласти 800-1500 дол. США, тоді як досвідчені фахівці ринку нерухомості заробляють 2-3 тис. Дол. США на місяць. Багато що залежить від особистих якостей посередника, ринкової кон'юнктури, а так само сегмента нерухомості, з яким працює брокер. Операції з заміськими будинками і земельними ділянками, як правило, дають можливість ріелторам заробляти більше, ніж колегам, які мають справу з житловою і комерційною нерухомістю.

Хороші заробітки посередників пов'язані часто з ненормованим робочим днем, а так само марно втраченим часом. Проділу масу роботи з документами по квартирі і організувавши угоду, брокер іноді отримує відмову в оплаті комісійних агентства. У таких випадках часто рятує договір, який укладається з клієнтом на етапі підбору житла.

Але хитрі клієнти навчилися вже обходити і такі юридичні моменти. Тому, в професії ріелтора, як і в будь-який інший сфері діяльності притаманні певні ризики і незручності, але робота брокера, як мінімум, є добре оплачуваною з перспективами подальшого зростання і самовдосконалення.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Брокер - робота чи покликання?» — 112 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Брокер - робота чи покликання? публікували спеціально для таких як ви, 27-03-2016, 19:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину Як вибрати надійний банк? зараз, разом із Брокер - робота чи покликання? Держава на стороні позичальників, відвойовуючи їх у колекторів відкривають.
Автор: admin
112 27.03.16