Купуємо квартиру на первинному ринку нерухомостіПридбання нерухомості на первинному ринку можна умовно розділити на кілька етапів. По-перше, Вам необхідно визначитися з районом, де Ви плануєте жити. По-друге, вибрати надійну і перевірену компанію-забудовника в пріоритетному для Вас районі міста. І по-третє, укласти з будівельною організацією договір, сплативши вартість, що купується, житла.

Давайте все розберемо по порядку. Зараз найбільше затребувані новобудови на завершальній стадії будівництва, або ті, що вже здані в експлуатацію. Нормальним, вважається затримка термінів здачі об'єкта на 3-6 міс.

А якщо врахувати ще такий же період часу для проведення ремонтних робіт, то заселятися в готову квартиру можна буде не раніше ніж через рік. Що стосується матеріалів стін майбутнього житла, то тут є можливість вибору: панель або цегла. Панельні будинки будуються швидше через простоту технології побудови і вартість квадратних метрів в таких об'єктах дешевше на 15-20% в порівнянні з цегляними.

І в той же час панельне житло погано тримає тепло і має низьку звукоізоляцією. Площа в таких квартирах, як правило, менше, ніж в цегляних. Але це може бути перевагою, особливо для тих клієнтів, які купує житло в кредит.

Квартиру слід вибирати виходячи зі своїх переконань, бажань і функціоналу. Перш за все, Ви можете стати перед вибором поверху, виду з вікна і сторін світла майбутнього житла. Чи варто переплачувати за одну з цих вигод - вирішувати Вам.

Надалі необхідно визначитися з компанією-забудовником. Варто дізнатися інформацію про її історії, про здані в експлуатацію об'єктах, поверховості і терміни будівництва, планування пропонованих квартир. Фахівці рекомендують, перш ніж зупиняти свій вибір на конкретній будівельної компанії, подивитися інтернет-ресурси, особливо спеціалізовані форуми.

Ви зможете отримати інформацію від майбутніх сусідів про виконання забудовником своїх зобов'язань, а так само ще цікаві деталі спорудження будинку, хронологію будівництва, характеристики внутрішнього оздоблення квартир. Надалі, непогано було б сходити на будівництво, подивитися на роботи, які ведуться на об'єкті, поспілкуватися з будівельниками.

Зайдіть в офіс компанії, попросіть надати Вам копії всіх необхідних документів на будівництво, а так само візьміть договір інвестування для подальшого ознайомлення. Не полінуйтеся показати цей документ юристам, поцікавтеся їх думкою щодо забудовника та юридичних особливостей пропонованої угоди.

Якщо у Вас немає всієї необхідної суми для покупки житла, тоді варто розглянути можливість іпотечного кредитування або ж домовитися із забудовником про надання розстрочки. Другий варіант, напевно, буде кращим, тому як житлове кредитування поки ще залишається малодоступним з ефективними процентними ставками 20-23% річних і первинними внесками від 40% вартості нерухомості.

За якою схемою краще придбати житло на первинному ринку? У Вас буде вибір між інвестуванням коштів до фонду фінансування будівництва (ФФБ) або ж покупкою цільових облігацій. Кожна з цих моделей покупки «первинки» має свої особливості. Але в цілому вони покликані мінімізувати ризики нецільового використання коштів інвесторів, а в підсумку - уникнути банкрутства забудовника. Звичайно, якщо будуть продані не всі квартири, терміни будівництва можуть затягнутися.

Результат інвестицій в новобуд багато в чому залежить від Вас. Тому перш ніж приймати остаточне рішення з придбання квартири на первинному ринку нерухомості, переконайтеся в правильності свого вибору, оцінивши всі ризики і «підводні камені» майбутньої угоди.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Купуємо квартиру на первинному ринку нерухомості» — 185 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Купуємо квартиру на первинному ринку нерухомості публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Купуємо квартиру на первинному ринку нерухомості Швидко Гроши відкривають.
Автор: admin
185 10.04.17