Обов'язкове страхування при іпотеціДовгоочікувана квартира в кредит! Скільки позитивних емоцій від володіння власним житлом. І в той же час слід розуміти, що іпотека може принести і ряд труднощів, з якими доведеться мати справу. Для того, щоб зменшити негативний вплив зовнішнього впливу на позичальника, в банках існує практика обов'язкового страхування. Частина ризиків візьме на себе страхова компанія.

Що ж входить в обов'язковий пакет страхування іпотеки? Більшість фінансових установ вимагають висновок 3-ох страхових договорів:

- Страхування життя і працездатності позичальника;

- Страхування нерухомості;

- Титульне страхування.

Давайте більш детально розглянемо кожну з цих страховок. При страхуванні життя і працездатності - можете не турбується про своїх боргових зобов'язаннях перед банком у разі інвалідності або навіть смерті.

Страхова компанія бере на себе ці ризики і зобов'язується повністю погасити кредит при настанні страхового випадку. Від чого ж залежить вартість страхування життя? Перш за все, від віку, статі та стану здоров'я позичальника. Можливо навіть, Вас попросять піти медичну комісію для діагностики хронічних захворювань.

Страхування нерухомості покриває ризики збитків при пошкодженні квартири в результаті пожежі, удару блискавки, дій 3-их осіб (затоплення, дозвіл окремих конструкцій і т.д.). В даному випадку ще поділяють страхування самого приміщення і внутрішньої обробки.

Якщо Ви не плануєте проживати в іпотечній квартирі, або ж робити в ній ремонт, цілком можна заощадити, вибравши виключно перший вид страхування. Тарифи в даному випадку визначаються виходячи з міцності стін і перекриттів, а так же терміну експлуатації будівлі.

Титульне страхування дає можливість, як позичальнику, так і банку мінімізувати ризики втрати нерухомості. У разі виявлення права власності 3-х осіб за вже набутому житла, страхова компанія зобов'язана відшкодувати Вам всі витрати, пов'язані з купівлею квартири. Ви цілком зможете придбати таке ж житло в іншому будинку.

Тариф по страхуванню титулу залежить від ринкової вартості нерухомості, а так само невиплаченого залишку по кредиту. У разі укладення такого договору страхування, необхідно заздалегідь попередити про це страхову компанію для обов'язкової перевірки юридичної «чистоти» квартири.

При настанні страхового випадку Ви зобов'язані негайно звернутися до страхувальника з підтверджуючими документами за виплатою страхового відшкодування. Пам'ятайте, що вигодонабувачем, при іпотечному страхуванні, є банк. Тому все відшкодування за договорами страхування отримує виключно фінансова установа. Подальша компенсація Ваших збитків - це договірні відносини з кредитором.

При виборі страхової компанії, а так само страхового покриття, пам'ятайте, що обов'язкове страхування при іпотечному кредитуванні - це не викинуті на вітер гроші, а реальні ризики, яких Ви втрачаєте, завдяки вимогам банку.(Київ) Киев, (Харків) Харьков, (Одеса) Одесса, (Дніпропетровськ) Днепропетровск, (Донецьк) Донецк, (Запоріжжя) Запорожье, (Львів) Львов, (Кривий Ріг) Кривой Рог, (Миколаїв) Николаев, (Маріуполь) Мариуполь, (Вінниця) Винница, (Макіївка) Макеевка, (Херсон) Херсон, (Полтава) Полтава, (Чернігів) Чернигов, (Черкаси) Черкассы, (Житомир) Житомир, (Суми) Суммы, (Хмельницький) Хмельницкий, (Горлівка) Горловка, (Рівне) Ровно, (Кіровоград) Кировоград, (Дніпродзержинськ) Днепродзержинск, (Чернівці) Черновцы, (Кременчук) Кременчуг, (Івано-Франківськ) Ивано-Франковск, (Тернопіль) Тернополь, (Біла Церква) Белая Церковь, (Луцьк) Луцк, (Краматорськ) Краматорск, (Мелітополь) Мелитополь, (Нікополь) Никополь, (Сєвєродонецьк) Северодонецк, (Слов'янськ) Славянск, (Бердянськ) Бердянск, (Ужгород) Ужгород, (Алчевськ) Алчевск, (Павлоград) Павлоград, (Лисичанськ) Лисичанск, (Кам'янець-Подільський) Каменец-Подольский.
Якщо ви прочитали новину «Обов'язкове страхування при іпотеці» — 106 залиште будь-ласка Новини банків лайк Vkontakte, Twitter, Facebook, або в іншій соц. Обов'язкове страхування при іпотеці публікували спеціально для таких як ви, 10-04-2017, 17:19 добавили, уже подивилося немало людей.
Читають новину зараз, разом із Обов'язкове страхування при іпотеці Швидко Гроши відкривають.
Автор: admin
106 10.04.17